LibrusPro - rozszerzenie do Librusa

LibrusPro - rozszerzenie do Librusa

Ulepsz Librusa już dziś! Może marzysz o ciemnym motywie, liczeniu średnich i procentów frekwencji oraz własnym terminarzu?

LibrusPro - rozszerzenie do Librusa promo image
What is LibrusPro - rozszerzenie do Librusa?

LibrusPro - rozszerzenie do Librusa jest zaawansowanym dodatkiem do przeglądarki Edge, który wprowadza szereg ulepszeń i funkcji do popularnego polskiego e-dziennika Librus. Wśród funkcji znajdują się ciemny motyw, wyświetlanie średnich ocen mimo ich wyłączenia przez szkołę, liczenie procentowej obecności/frekwencji, a także możliwość dodawania własnych wydarzeń w terminarzu. Dodatek wprowadza również szereg usprawnień interfejsu oraz funkcji zwiększających wygodę użytkowania systemu Librus.

Merlin
Stats
Users: 1,166
Rating: 4.80 (6)
Version: 3.4.0 (Last updated: 2023-09-07)
Creation date: 2022-01-24
Risk impact: Moderate risk impact
Risk likelihood: Moderate risk likelihood
Manifest version: 2
Permissions:
  • storage
  • https://synergia.librus.pl/*
  • https://portal.librus.pl/*
Size: 346.10K
URLs: Website
Stats date:

Other platforms

LibrusPro - rozszerzenie do Librusa
LibrusPro - rozszerzenie do Librusa (v3.4.0)
4.94 (343) 15,681
LibrusPro
LibrusPro (v3.4.0)
5.00 (8) 678
Merlin
Summary

LibrusPro to rozszerzenie do Librusa - najpopularniejszego e-dziennika w Polsce - wprowadzające ciemny motyw, liczące średnie ocen, mimo ich wyłączenia przez Administratora Szkoły, wyświetlające procentową obecność/frekwencję z każdego przedmiotu, pozwalające na dodawanie własnych wydarzeń w terminarzu oraz dodające wiele usprawnień funkcjonalności i wyglądu Librusa.

⭐️ 𝗖𝗜𝗘𝗠𝗡𝗬 𝗠𝗢𝗧𝗬𝗪! 🖤 W końcu Librus nie boli w oczy! :) JEDYNY taki na rynku dedykowany, dopracowany czarny motyw do tego e-dziennika!

⭐️ Własne wydarzenia w terminarzu 📆 Chcesz dodać własne wydarzenie do swojego terminarza? Planowane kartkówki, odpowiedzi ustne, a może prace domowe, o których nie chcesz zapomnieć, a nie zostały wpisane przez nauczyciela? Z tym rozszerzeniem jest to wreszcie możliwe! Idealne na problemy z pamięcią.

⭐️ Obliczanie średniej ocen 📈 Niektóre szkoły wyłączają możliwość wyświetlania średniej ocen dla ich uczniów i rodziców. Na szczęście Twój komputer potrafi dodawać, mnożyć i dzielić, więc sobie sam poradzi :) W tabeli znajdziesz także odpowiednio średnią z całego semestru, z ocen proponowanych, ze śródrocznych, a także ze wszystkich ocen cząstkowych (średnia roczna).

⭐️ Wyświetlanie procentowej frekwencji z przedmiotów 🎓 Zastanawiasz się ile masz procent frekwencji z danego przedmiotu? Może chcesz wiedzieć, ile jeszcze lekcji możesz opuścić, aby nadal być klasyfikowanym? Nie ma sprawy. W zakładce Frekwencja wystarczy, że naciśniesz odpowiedni przycisk, a Twoje procenty obecności magicznie się pojawią.

⭐️ Ukrywanie przedmiotów bez ocen 🚫

See more
User reviews
Najlepsze rozszerzenie do librusa!
by Szymccio, 2022-12-08

Fajne, tylko nie liczy średniej w systemach punktowych
by Ciemny, 2022-04-13

Klawo działa .
by Tomasz, 2021-05-14
View all user reviews
Safety
Risk impact

LibrusPro - rozszerzenie do Librusa may not be safe to use and it requires some risky permissions. Exercise caution when installing this add-on. Review carefully before installing.

Risk likelihood

LibrusPro - rozszerzenie do Librusa is probably trust-worthy. Prefer other publishers if available. Exercise caution when installing this add-on.

Upgrade to see risk analysis details
Screenshots